4-luik Natuurlijk Vrouwzijn – de diepte in
Zondag 2 februari, met Imbolc, sloten we het 4-luik Natuurlijk Vrouwzijn af. Wat een diep transformerende reis was er door deze vrouwen afgelegd!
Wombhealing
De eerste dag gingen we de diepte in met Wombhealing & Bijvoet. We dansten vanuit onze baarmoeders en ontmoetten daarin elkaar. Maakten een trancereis door onze baarmoeders en ontmoetten de voormoeders. We masseerde elkaars buik, zacht, vertraagd, afgestemd en met consent. En zo spiraalden we de diepte in… Wat een kracht, magie en wijsheid ligt er op ons te wachten in onze baarmoeders.
Breasthealing
De tweede dag openden we ons voor Breasthealing. ‘De borsten zijn de juwelen van het Hart’, zo luidt het Taoïstische gezegde. We openden onze harten met de Innerlijke Glimlach en andere oefeningen uit de Healing Tao. Lieten ons meenemen in de liefdevolle armen en bedding van Moeder Cacao en Blauwe Lotus. We gaven elkaar een Heart Jewels borstpakking en lieten onze Harten en Borsten spreken…
Wil je nu meteen al meer verbinding gaan ervaren met je borsten? Vraag dan mijn gratis e-book ‘Liefdevolle zorg voor je borsten’ aan.
Yonihealing
De derde dag daalden we diep af ons bekken in, voor Yonihealing. We dedenc oefeningen om te verbinden met ons bekken, bekkenbodem en yoni. Deelden over wat het thema in ons aanraakte. We luisterden naar wat onze yoni’s te vertellen hadden. Ook was er de mogelijkheid tot een prachtige yonisteam, met kruiden afgestemd op iedere vrouw. Wat is het toch ontzettend bekrachtigend als we ons met onze yoni gaan verbinden!
Integratie & Verankering
De vierde dag tenslotte ging over Integratie & Verankering. Waarbij we energetisch afgestemd met de energie van Imbolc reisden, het prille begin van de Lente. We verwelkomden onze dankbaarheid. Dankbaarheid voor onze eigen moed en toewijding, dankbaarheid voor elkaar, voor het veld van deze vrouwencirkel én voor het grote veld. En we creëerden allen ons eigen moodboard, met de zaadjes voor het komende jaar.
Op de foto deel ik mijn moodboard met je. Ik word er zo zacht vreugdevol en dankbaar van als ik er naar kijk… JA! Dit is precies mijn verlangen. De eenvoud. De elementen. Natuurlijk leven. Liefdevol, zuiver en in verbinding, met alles wat leeft.
Start nieuw 4-luik Natuurlijk Vrouwzijn
Op vrijdag 29 mei start er een nieuw 4-luik Natuurlijk Vrouwzijn. We komen samen op 2 vrijdagen en 2 zondagen. Als je vragen hebt, interesse hebt of wilt afstemmen of dit 4-luik nu passend voor jou kan zijn, neem gerust contact met me op. Dan plannen ik graag een oriënterend gesprek hierover met je in.
